(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-09 17:22

Volkswagen polo

(Nr 2018624)
Volkswagen polo

Marka i model:

Volkswagen Polo 1.6 TDI Comfortline

Waga w kg:

1065.00

Budżet zlecenia [€]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2244.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1199 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 16:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-26 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1199 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać także, że właściwa waga naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Haga, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

București, Rumunia

Termin elastyczny