(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 09:40

Volkswagen touran

(Nr 1922969)
Volkswagen touran

Marka i model:

volkswagen touran

Waga w kg (łączna):

2100.00

Budżet zlecenia [€]:

650

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2324.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

700 €

ID firmy: 359202
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-07-2017, 23:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-30 do 2017-07-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

We are on 31 way to Spain. With one place for a wehicle Please contact as we are speaking German and Englisch. Best Regards MDeka Transport

Cena (zawiera VAT): 700 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu pojawia się najczęściej, gdy nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać także, że właściwa masa naczepy nie może przewyższać faktycznej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Krailling, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vélez-Málaga, Hiszpania

Termin elastyczny