Volvo l3314 (Nr 7961731)

Volvo l3314
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Volvo l3314
450 x 160 x 230 cm
2200 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
2200 kg
Dystans
3097 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

Od 1 paź 2021 do 15 paź 2021

Adres i termin dostawy

Norwegia, Oslo, Oslo

Od 31 paź 2021 do 12 lis 2021


Zadaj pytanie

Transport pojazdów zabytkowych

            Jeśli zlecasz transport wozu muzealnego i powinieneś posiadać pewność, że zjawi się na miejsce przeznaczenia w świetnym stanie - skorzystaj z giełd przewozowych. W giełdzie transportowej Clicktrans.pl mamy wiele zweryfikowanych przewoźników, którzy proponują swoje usługi.

            Ażeby wyłonić idealną dla siebie propozycję, kliknij „Zleć transport” i wybierz typ „Inne pojazdy”, a następnie podkategorię „Pojazdy zabytkowe”. Wypełnij ogłoszenie jak najwnikliwiej się da, w pierwszej kolejności w polach odnoszących się do rozmiarów i ciężaru auta. Dzięki tym danym firma może określić, czy ma odpowiedni pojazd, żeby być w stanie taki transport zabrać. Jeśli masz wyjątkowe wymagania tyczące się formy transportu – na przykład nie życzysz sobie, żeby twój oldtimer był odkryty pod czas przewozu na lawecie, ulegając działaniu czynnikom pogodowym, w opisie przesyłki dodaj, iż interesują cię jedynie firmy transportowe, które posiadają zamkniętą przestrzeń ładunkową o stosownych wymiarach. Bardzo ważna dla przewoźnika jest informacja o stanie wozu. Czy jest działający czy też zepsuty. Zmienia to perspektywy załadunku, ponieważ nie na chodzie pojazdy należy załadowywać profesjonalnymi wciągarkami, a nie wszyscy przewoźnicy takimi dysponują.

            Przewóz historycznego pojazdu zdarza się być trudny, ale można natrafić na wyjątkowo korzystne oferty przewozu. Na przykład karocę na trasie Polska – Hiszpania, na trasie liczącej więcej niż 2100 km sprowadzono za niecałe 2500 zł.