(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-22 20:01

Volvo v40

(Nr 2406276)
Volvo v40

Marka i model:

Volvo v40

Waga w kg (łączna):

1000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1818.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 13:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Sylwia J. :)

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się często, jeżeli kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Rzym, Włochy

Od 26 lut 2018 do 2 mar 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny