(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-27 18:16

Volvo v40 familiar

(Nr 2755980)
Volvo v40 familiar

Marka i model:

Volvo v40 familiar

Waga w kg (łączna):

1280.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2370.00 km

Informacje dodatkowe:

Me vuelvo a vivir a España y me gustaría enviar mi coche desde Liverpool a Alicante por un precio módico.

Oferty od Przewoźników (0)

1399 €

ID firmy: 703563
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-06-2018, 14:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-07 do 2018-07-07

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Dear Sir/ Miss, We are a transport company that carries cars and general freight under legal conditions (e.g we provide invoice, CMR letter and all risks CMR insurance for every transport of 1.500.000 Euro). If you like safety, please do not hesitate to contact us! Kind regards

Cena (zawiera VAT): 1399 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się najczęściej, jak kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Powinno się nie zapominać również, że właściwa masa naczepy nie może przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Liverpool, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alicante, Hiszpania

Termin elastyczny