(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-25 09:58

Volvo V40 Uszkodzony SIlnike

(Nr 3009892)
Volvo V40 Uszkodzony SIlnike

Marka i model:

Volvo V40

Waga w kg (łączna):

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1400.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Czech. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać także, że faktyczna masa przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Aartselaar, 2630, Belgia

Od 26 lip 2018 do 31 lip 2018

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, 33-300, Polska

Od 26 lip 2018 do 31 lip 2018