(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-09-08 10:39

VOLVO WHEEL LOADER L220F

(Nr 2016542)
VOLVO WHEEL LOADER L220F

Długość [m]:

9.05

Szerokość [m]:

3.40

Wysokość [m]:

3.73

Waga w kg (łączna):

31200.00

Dystans: 1279.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych zaliczają się przykładowo:

maszyny do robót ziemnych (koparki, walce),urządzenia do prac szosowych na przykład stabilizatory podłoża,pojazdy do prac palowych (zestawy palownicze, rury obsadowe),pojazdy do odwadniania (wodomiatacze, pompy),urządzenia do przeróbki kruszyw,pojazdy do prac zbrojarskich,pojazdy do przeróbki i transportu masy do betonowania (betoniarki i środki transportu masy do betonowania),maszyny do transportu samochodowego (różnego rodzaju przyczepy i pojazdy ciężarowe),urządzenia zmechanizowane,maszyny posiłkowe (stojaki, czy różne szalunki),urządzenia do transportu niedalekiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Transport urządzeń drogowych to transport ponadgabarytowy, co oznacza, iż firma transportowa powinna mieć stosowne uprawnienia i rozporządzać należytym sprzętem. Do transportu urządzeń budowlanych zwykle wykorzystuje się pokaźną przyczepę – jumbo lub triefbetty.

Koszt przewozu urządzeń budowlanych

    Koszt transportu pojazdów budowlanych zależny jest w szczególności od wielkości, wagi i stanu maszyny, a oprócz tego od odcinka pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem wyładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem oddziałującym na koszt bywa jego termin transportu. Przykładowo, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 PLN.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rotterdam, Holandia

Termin elastyczny