(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 12:52

vw beetle

(Nr 1823134)
vw beetle

Dystans: 1667.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

ID firmy: 493382
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 11:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

2700 zł

ID firmy: 73267
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 13:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-08 do 2017-06-23

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Oferuje ubezpieczony transport na lawecie z licencja. Żadne plandeki czy ładowanie widlakiem. Termin realizacji do uzgodnienia. do Szwajcarii wyjeżdżamy co tydzień. Załatwiamy formalności celne. Wszystko na upoważnienie. Zapraszam Marconi

Cena (zawiera VAT): 2700 zł

Wiadomości: (1)

wojciech p. (Zleceniodawca)
02-06-2017, 12:36
sporo .narazie dziekuje .
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Powinno się nie zapominać także, że właściwa waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Treiten, 3226, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tomaszów Lubelski, Polska

Termin elastyczny