(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-26 11:59

vw caddy

(Nr 2116113)
vw caddy

Marka i model:

vw caddy

Waga w kg:

1400.00

Dystans: 1448.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto musi trafic na odprawe trazytowa

Oferty od Przewoźników (0)

2900 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 16:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-10 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-11-26, 16:23

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się niekiedy, jak nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać faktycznej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Drammen Stasjon, Strømsø Torg, Drammen, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przygodziczki, Polska

Termin elastyczny