(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-28 15:08

Vw corrado vr6

(Nr 2328192)

Marka i model:

Vw corrado vr6

Waga w kg (łączna):

1300.00

Dystans: 918.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu uwidacznia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia podczas transportu. Powinno się pamiętać również, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Hage, 26524, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Monachium, 81737, Niemcy

Termin elastyczny