(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Vw Garbus (sama karoseria z rama) (Nr 4577421)

Vw Garbus (sama karoseria z rama)

Marka i model:

Vw garbus

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1.40

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg (łączna):

250.00

Rocznik [rrrr]:

1971

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2307.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Edynburg

14 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Termin elastyczny


Transport pojazdów zabytkowych

            Kiedy zamawiasz przewóz samochodu muzealnego i chcesz posiadać pewność, iż pojawi się na miejsce odbioru w świetnym stanie - skorzystaj z aukcji przewozowych. W portalu Clicktrans.pl mamy wiele sprawdzonych przewoźników, którzy oferują swoje usługi.

            Aby wyselekcjonować najlepszą dla siebie ofertę, naciśnij „Zleć transport” i wskaż kategorię „Inne pojazdy”, a później podtyp „Pojazdy zabytkowe”. Wypełnij ofertę jak najszczegółowiej się da, głównie w rubrykach tyczących się wymiarów i ciężaru auta. Dzięki tym danym firma umie zdecydować, czy posiada właściwy samochód, by być w stanie taki ładunek wziąć. Gdy posiadasz niecodzienne zasady odnoszące się do formy transportu – np. nie życzysz sobie, ażeby twój pojazd był odkryty w trakcie przewozu na lawecie, ulegając wpływom warunkom pogodowym, w opisie ogłoszenia dodaj, iż obchodzą cię wyłącznie przewoźnicy, którzy dysponują nieodkrytą przestrzeń ładunkową o należytych gabarytach. Bardzo ważna dla przewoźnika bywa wiadomość o stanie pojazdu. Czy jest na chodzie czy też uszkodzony. Zmienia to perspektywy załadunku, gdyż nie na chodzie auta trzeba załadowywać profesjonalnymi wciągarkami, a nie wszystkie firmy transportowe takimi dysponują.

            Transport muzealnego auta bywa trudny, ale można natrafić na wyjątkowo korzystne propozycje transportu. Przykładowo karocę z naszego kraju do Hiszpanii, na trasie liczącej więcej niż 2100 kilometrów dostarczono tylko za 2500 PLN.