(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 09:21

vw golf

(Nr 2117937)
vw golf

Marka i model:

vw golf

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1063.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 589959
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 09:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się często, jeśli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada pamiętać także, iż faktyczna waga naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Klingenberg a.Main, 63911, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mszana Dolna, 34-730, Polska

Termin elastyczny