(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-31 11:21

Vw Lt 46 Kontener

(Nr 1999184)
Vw Lt 46 Kontener

Marka i model:

Volkswagen Lt 46 Kontener wys 2.8

Waga w kg:

2600.00

Budżet zlecenia [zł]:

2200

Dystans: 1391.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto jest sprawne jeżdżące. Najlepiej było by go odebrać do 06.09.2017 Budżet zlecenia jest ściśle określony w ogłoszeniu. Bardzo proszę nie przysyłać ofert jeśli nie mieszczą się w budżecie. Dziękuję i pozdrawiam.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Należy nie zapominać także, rzeczywista waga przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Chaussée de Mons 131 6150 Anderlues, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wola Mystkowska, Polska

4 wrz 2017