(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-23 20:02

VW NEW BEETLE

(Nr 3002768)
VW NEW BEETLE

Marka i model:

VW NEW BEETLE

Waga w kg (łączna):

1250.00

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1828.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochód sprawny , odbiór z centrum logistycznego

Oferty od Przewoźników (0)

2700 zł

ID firmy: 57948
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-07-2018, 22:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-23 do 2018-08-05

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu pojawia się nierzadko, kiedy kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Powinno się pamiętać również, iż właściwa waga naczepy nie powinna przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Lagnieu, 01150, Francja

Od 25 lip 2018 do 3 sie 2018

Adres i termin dostawy

plac Legionów 1, Przemyśl, 37-700, Polska

Od 26 lip 2018 do 5 sie 2018