(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 12:58

vw Passat

(Nr 1820900)
vw Passat

Dystans: 1523.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 13:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-31 do 2017-06-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Załadunek dzisiaj lub jutro, dostawa ok. 2 dni

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości: (1)

pavlov f. (Zleceniodawca)
31-05-2017, 13:30
Tak dokladnie to interesuje mnie transport Pieciu Passat kombi odbior w München do dwoch tygodni. Pozdrawiam Fabian
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się często, kiedy kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać również, że faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Šiauliai, wileński, Litwa

Termin elastyczny