(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 18:51

VW passat

(Nr 2114703)
VW passat

Marka i model:

VW Passat

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 21.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 39855
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 21:01

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (2)

Marcin M. (Przewoźnik)
25-10-2017, 21:02
jutro w godzinach pomiędzy 11-12 mogę zabrać auto i bezpośrednio dostarczyć na miejsce
Marcin M. (Przewoźnik)
25-10-2017, 21:22
Pan jest z Leszna?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Czech. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Wypada pamiętać również, iż właściwa masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wuppertal, 42285, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hilden, Niemcy

Termin elastyczny