(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 18:51

VW passat

(Nr 2114703)
VW passat

Marka i model:

VW Passat

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 21.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 21:01

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (2)

marcmrozz
25-10-2017, 21:02
jutro w godzinach pomiędzy 11-12 mogę zabrać auto i bezpośrednio dostarczyć na miejsce
marcmrozz
25-10-2017, 21:22
Pan jest z Leszna?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się często, jeżeli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Należy pamiętać także, właściwa waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

42107, Wuppertal, Deutschland

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hilden, Niemcy

Termin elastyczny