(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-26 08:40

VW Passat kombi 2002r

(Nr 2752132)

Marka i model:

VW Passat 2002r

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1134.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto nie jezdne z uszkodzną skrzynią biegów / automat Reszta sprawna, mocny silnik V5 benzyna Dokumenty są Zlece transport lub sprzedam za 1000zl. tel. kontaktowy *******

Oferty od Przewoźników (0)

1990 zł

ID firmy: 73267
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-05-2018, 21:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-30 do 2018-06-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Oferujemy ubezpieczony transport na lawecie z licencją. Do Szwajcarii wyjeżdżamy 3 x w tygodniu. Załatwiamy formalności celne. Jestem z Legnicy. Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 1990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta pojawia się niekiedy, jak kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Trzeba nie zapominać także, że faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Yverdon-les-Bains, 1400, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Środa Śląska, 55-300, Polska

Termin elastyczny