(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-28 11:26

VW Scirocco Mk 2

(Nr 2327616)
VW Scirocco Mk 2

Marka i model:

VW Scirocco

Waga w kg (łączna):

1000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1286.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 15:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Paweł L.

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

1500 zł

ID firmy: 83268
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 14:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-07

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena do Gdańska

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeśli nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Wypada pamiętać także, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olsztynek, Polska

Termin elastyczny