(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-27 18:01

VW Sharan

(Nr 1990034)
VW Sharan

Marka i model:

Sharan

Waga w kg:

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 243.00 km

Informacje dodatkowe:

Czasami 2-3 auta

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-08-2017, 18:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Anglii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Ystad, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świnoujście, Polska

Termin elastyczny