(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-04 21:39

VW Sharan

(Nr 2256639)
VW Sharan

Marka i model:

VW Sharan

Waga w kg (łączna):

1760.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 1121.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam taniego transportu czas nie gra roli

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

ID firmy: 79820
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 23:21

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości: (1)

Henryk Ż. (Zleceniodawca)
05-01-2018, 00:54
Za 300€ zabieżesz ?

1999 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 14:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-10

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 1999 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się najczęściej, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Powinno się nie zapominać także, że właściwa masa naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Capelle aan den IJssel, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Golub-Dobrzyń, 87-400, Polska

Termin elastyczny