(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-31 03:47

VW T 4 Po wypadku

(Nr 1998584)

Marka i model:

VW T 4

Waga w kg (łączna):

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 361.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam Mam do przewiezienia VW T 4 po wypadku (ale koła się kręcą ) załadunek i rozładunek bez problemu. Bernburg/Saale okolice Halle Niemcy

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

ID firmy: 9629
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 10:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Ogłoszenie nieaktualne. Nie szukam już transportu.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać również, iż faktyczna masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Bernburg, 06406, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny