(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-28 16:33

VW T3 Syncro (1700-1800kg)

(Nr 1992164)

Marka i model:

VW T3 Syncro

Waga w kg (łączna):

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1850.00 km

Informacje dodatkowe:

T3 bez zabudowy w środku - pusty blaszak. Powinien wjechać na najazd, termin elastyczny. Do zapłaty na miejscu równowartość około 1500eur.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia podczas transportu. Wypada nie zapominać również, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Våge, 5680, Norwegia

Od 29 sie 2017 do 30 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Wiskitki, 96-315, Polska

Od 29 sie 2017 do 30 wrz 2017