(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 11:28

VW Touran

(Nr 2113434)
VW Touran

Marka i model:

VW Touran

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

15000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1344.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 12:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Anglii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się pamiętać również, właściwa waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Hordain, Nord, Francja

25 paź 2017

Adres i termin dostawy

Rawa Mazowiecka, Kolejowa, Polska

Od 26 paź 2017 do 5 lis 2017