(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 11:28

VW Touran

(Nr 2113434)
VW Touran

Marka i model:

VW Touran

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

15000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1344.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1800 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 12:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy nie zapominać również, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Hordain, Nord, Francja

25 paź 2017

Adres i termin dostawy

Rawa Mazowiecka, Kolejowa, Polska

Od 26 paź 2017 do 5 lis 2017