(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

VW transporter van (Nr 6070117)

VW transporter van

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

3.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

2500

Budżet zlecenia [€]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 231.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Yorkshire, Castleford

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Worcestershire, Worcester

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to pestka. Jeśli posiadasz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych kształtach, choćby np. maszynę rolniczą, przyczepę zwykłą, quada, skuter wodny lub elementy do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może masz nawet maszynę latającą, albo tylko masz niezapakowany rower, wtedy zaczynasz mieć trudność ze znalezieniem właściwej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu problemów. Dlatego, że posiadamy w serwisie bardzo dużo różnorodnych firm transportowych z różnorodną flotą wozów, dlatego bez wątpienia znajdą się firmy transportowe, które będą w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada rozmiary.

    Jeżeli chcesz otrzymać ogłoszenia dostosowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najstaranniej opisać pojazd. To pozwoli firmie transportowej ocenić, czy ma właściwy wóz, aby taki transport dokonać. W przypadku, kiedy wymiary lub ciężar aut przerastają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy powinni mieć specjalne uprawnienia, a w czasie przewozu potrzebna będzie obecność pilota. Istotne będzie ponadto określenie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i może sam wtoczyć się na naczepę, czy też, np. ma awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz sprzętu w serwisie Clicktrans zazwyczaj bywa mniejsza niż standardowe ceny na rynku transportowym. Przykładowo przewóz wagoworkownicy z Niemiec do kraju na trasie o długości około 950 km został zrealizowany za 900 złotych, czyli aż o 500 PLN mniej niż na ogół kosztuje.