(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-28 13:15

W um

(Nr 1991546)

Marka i model:

Sym

Waga w kg (łączna):

170.00

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 1945.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 336592
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 13:02

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-30

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam odbior jutro. W Polsce będzie w piątek. I możemy umawiać dostawę. Cena 600zl

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

750 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 13:37

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości: (2)

Grzegorz O. (Zleceniodawca)
28-08-2017, 13:52
Mogę dać max 500 zł to cały budżet
Małgorzata . (Przewoźnik)
28-08-2017, 14:04
niestety za piecset nie damy rady nie wiem czy Pan wie że czasami trzeba odstac na zaladunku 3-4 godziny
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wyglądają na stosunkowo niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Trudne - jednakże tylko złudnie. Należycie przymocowany motocykl w 100% przetrzyma trasę bez ani jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. Podczas transportu na przyczepie, potrzebne są 4 taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są wyłącznie 2, gdyż posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się jednośladu. Istotne jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas drogi, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu i pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed podróżą opróżnić bak motoru, który może po drodze wylać się na nierównościach. Występują poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przewieźć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Doncaster, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Myślenice, Polska

Termin elastyczny