(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-28 13:15

W um

(Nr 1991546)

Marka i model:

Sym

Waga w kg:

170.00

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 1945.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 13:02

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-30

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam odbior jutro. W Polsce będzie w piątek. I możemy umawiać dostawę. Cena 600zl

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

750 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 13:37

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości: (2)

Grzegorz2000
28-08-2017, 13:52
Mogę dać max 500 zł to cały budżet
RE-COMP
28-08-2017, 14:04
niestety za piecset nie damy rady nie wiem czy Pan wie że czasami trzeba odstac na zaladunku 3-4 godziny
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zazwyczaj drogie towary, które wydają się ogólnie trudne do zabezpieczenia podczas transportu. Nieproste - wszakże jedynie pozornie. Prawidłowo umocowany pojazd na pewno przetrwa trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie przewozu na przyczepie, konieczne będą cztery taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są jedynie 2, ze względu na fakt, że mają one szyny udaremniające przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach wozu i między transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Istnieją również platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą podobnego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma może przewieźć motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Doncaster DN4 5JH, United Kingdom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Myślenice, Polska

Termin elastyczny