(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

walec bomag bw 80 (Nr 7163424)

walec bomag bw 80

Długość [m]:

1.9

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1100

Dystans: 616.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Grodków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Biała Piska

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn lub sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi stosownie osłonić sprzęt, żeby uniknąć zniszczeń, otarć oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu należą spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu jest związana przede wszystkim od wielkości i wagi maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Na co dzień przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich certyfikatów jak również profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu na jeden km na trasie Polska – UK jest wydatkiem około 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki do UK będzie kosztował prawie 0,23 zł/km. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn wydamy prawie 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.