(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-09-05 08:07

walec gladki

(Nr 2009036)
walec gladki

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

15000.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 177.00 km

Informacje dodatkowe:

Zaladunek od 05 09 2017 po godzinie 16. Do przewozu walec stalowy cat cs 583e

Oferty od Przewoźników (0)

1980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 19:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do pojazdów budowlanych zaliczają się między innymi:

maszyny do robót ziemnych (koparki, walce),urządzenia do robót szosowych np., stabilizatory podłoża,urządzenia do prac palowych (wybieraki, rury obsadowe),pojazdy do odwadniania (wodomiatacze, pompy),urządzenia do przeróbki kruszyw,maszyny do robót zbrojarskich,pojazdy do wyrobu i transportu masy betonowej (betoniarki i środki przewozu masy betonowej),pojazdy do przewozu samochodowego (różnego rodzaju naczepy i auta ciężarowe),urządzenia zmechanizowane,urządzenia pomocnicze (zawiesia, czy inne agregaty),maszyny do przewozu bliskiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Transport maszyn drogowych to transport ponadgabarytowy, co równa się temu, że przewoźnik powinien mieć właściwe uprawnienia i rozporządzać należytym sprzętem. Do przewozu maszyn budowlanych głównie używa się wielką naczepę – tele lub naczepy dłużnicowe.

Cena transportu maszyn budowlanych

    Koszt przewozu pojazdów drogowych uzależniony jest zwłaszcza od wielkości, wagi i stanu urządzenia, a dodatkowo od odległości pomiędzy miejscem załadunku, a strefą wyładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem oddziałującym na cenę jest jego data przewozu. Na przykład, przewóz wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 złotych.

Adres i termin nadania

Kędzierzyn-Koźle, Polska

Od 5 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Trzebnica, Polska

6 paź 2017