(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Wałek napędowy (Nr 7630143)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Wałek napędowy
143 x 20 x 20 cm
20 kg
1
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Łączna waga:
20 kg
Dystans
300 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Koszalin

Od 8 kwi 2021 do 9 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Orneta

Od 10 kwi 2021 do 11 kwi 2021


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi stosownie ochronić urządzenie, aby uniknąć uszkodzeń, zadrapań jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport urządzeń i sprzętu są spawarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu

Cena transportu urządzeń i sprzętu jest związana często od wymiarów i ciężaru urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Na co dzień transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania stosownych uprawień jak i profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł/km.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu za 1 kilometr na trasie Polska – UK kosztuje 0,70 złotych. Orientacyjnie np., transport spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie średnio 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje prawie 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.