(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2017-12-28 10:23

walizka

(Nr 2244999)
walizka

Długość [m]:

0.85

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.35

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1064.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, warto opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do przewozu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Embrach, 8424, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny