(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-21 15:36

walizka do Barcelony

(Nr 2169885)
walizka do Barcelony

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2253.00 km

Informacje dodatkowe:

bagaż ciuchy buty itd

Oferty od Przewoźników (0)

199 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 16:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-23 do 2018-01-09

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla jednej paczki o wadze do 31,5kg i rozmiarach maksymalnych 40x50x80cm. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 199 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Bardzo delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 5 sty 2018 do 9 sty 2018

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny