(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-19 21:47

Walizka do Francji

(Nr 2165646)

Długość [m]:

45

Szerokość [m]:

35

Wysokość [m]:

15

Waga w kg (łączna):

4.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1591.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, należy wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

Termin elastyczny