(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Walizka plus lozeczko podrozne (Nr 4937670)

Walizka plus lozeczko podrozne

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1569.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Westbury

Od 20 wrz 2019 do 21 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Wilczna

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, warto opublikować bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).