Walizka x 3 (Nr 8045397)

Walizka x 3
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Walizka
100 x 60 x 25 cm
30 kg
3
Łączna waga:
90 kg
Dystans
3330 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Od 24 wrz 2021 do 24 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 24 wrz 2021 do 24 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, kiedy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).