(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

walizka x 4, stołek x 1, Monitor x 1 (Nr 7841553)

Sztuk
walizka
4
stołek
1
Monitor
1
Szacunkowa łączna waga
68 kg
Dystans
356 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
3
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 26 cze 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 28 cze 2021 do 7 lip 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego majątku.