(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Walizka x 7 (Nr 8026201)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Walizka
100 x 50 x 30 cm
10 kg
7
Łączna waga:
70 kg
Dystans
417 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Szybkie zlecenie

To zlecenie realizuje:

ID firmy: 1587726

Cena: 380 zł brutto

Nadanie: Termin elastyczny
Dostawa: Termin elastyczny

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Ludwigsfelde

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).