(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-11-16 14:27

walking floor, PVC- zlepy po produkcji rur

(Nr 2159829)

Długość [m]:

13.5

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

22000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

ładowane luzem

Dystans: 847.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków jest uzależniony od wielkości towaru, daty transportu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której rozkłada się mniejsze przedmioty lub opakowania. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na tych platformach często transportuje się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (np., farby, panele itd.), okna jak również produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym i zajmuje tylko fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu przewozu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – głównie w przypadku transportu towarów płynnych oraz towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować towary drobne w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bistrița, 420057, Rumunia

Termin elastyczny