(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-12-15 18:39

Wanna 24 tony drewno 2,5 mb ukladane na placu hds załądunek górą rozładunek kiper

(Nr 2226687)
Wanna 24 tony drewno 2,5 mb ukladane na placu hds załądunek górą rozładunek kiper

Długość [m]:

12.50

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Luz

Budżet zlecenia [zł]:

1130

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 345.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga przede wszystkim firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać kilka zasadniczych formalności.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku produktu. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, należałoby zdefiniować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy nieosłonięta naczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych świadectw, jak również w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po ustaleniu swoich kryteriów, najłatwiej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich paczek, a duża konkurencja pozwala osiągnięcie niskich cen.

Adres i termin nadania

Tuchola, Polska

Od 2 sty 2018 do 14 sty 2018

Adres i termin dostawy

Krosno Odrzańskie, 66-600, Polska

Od 2 sty 2018 do 14 sty 2018