(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-01-25 09:11

Wanna 25 ton

(Nr 2319020)

Waga w kg (łączna):

25000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 568.00 km

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest przewóz samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować nawet 32 tony.

    Aby uzyskać ciekawą ofertę dla transportu na wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych mniej, niż zwykła stawka.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rudy, 47-430, Polska

Termin elastyczny