(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-01-25 09:11

Wanna 25 ton

(Nr 2319020)

Waga w kg (łączna):

25000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 568.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-01-2018, 10:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-25 do 2018-02-25

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest przewóz samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować nawet 32 tony.

    Aby uzyskać ciekawą ofertę dla transportu na wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych mniej, niż zwykła stawka.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rudy, 47-430, Polska

Termin elastyczny