(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wanna komposu (Nr 6440721)

Wanna komposu

Waga w kg (łączna):

17000

Budżet zlecenia [zł]:

250

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 35.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 1 wrz 2020 do 11 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Ogrodzim

Termin elastyczny


Transport wywrotką

        Gdy szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest przewóz samochodem - wywrotką.

            Wywrotka to typ samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od wielkości towaru, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować nawet 32 tony.

            Aby dostać dobrą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, powinno się dodać w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowa cena za transport wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, transport kosztował 900 złotych mniej, niż standardowa opłata.