Wapno, ok 25 ton na samochód (Nr 7926358)

Wapno, ok 25 ton na samochód
Waga
Wapno, ok 25 ton na samochód
2000 kg
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
2000 kg
Dystans
177 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Wożuczyn

Od 2 sie 2021 do 30 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Czemierniki

Od 2 sie 2021 do 30 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport wywrotką

        Gdy poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest przewóz samochodem - wywrotką.

            Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od pojemności towaru, który mogą załadować oraz od metody wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść prawie 32 tony.

            Żeby uzyskać najlepszą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowa cena za przewóz samochodem wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, transport wyniósł 900 zł taniej, niż standardowa cena.