(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Warszawa-Bytom rura 3,6m długości, 5cm średnicy (Nr 5576027)

Długość [m]:

3.6

Szerokość [m]:

0.05

Wysokość [m]:

0.05

Waga w kg (łączna):

15

Liczba sztuk:

1

Dystans: 305.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bytom

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, warto opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).