(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2016-11-21 11:39

Warzywa luzem. Razem około 200 ton.

(Nr 1424812)

Waga w kg:

25000.00

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1104.20 km

Informacje dodatkowe:

Załadunek taśmą lub ładowarką na wywrotkę lub ruchomą podłogę. Łącznie 8 - 10 frachtów. Płatność od tony 35 Euro lub 150 PLN.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest transport wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przetransportować oraz od metody wyładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować prawie 32 tony.

    Aby uzyskać ciekawą ofertę dla przewozu na wywrotce, powinno się wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, transport kosztował 900 zł mniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Strzelno

Od 21 lis 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Holandia, Yerseke, 4401

Od 22 lis 2016 do 3 gru 2016