Waschmaschine (Nr 4635454)

Waschmaschine

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [€]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1068.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Auvergne-Rhône-Alpes, Ferney-Voltaire

27 sie 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Dolna Saksonia, Buxtehude

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 gatunki: urządzenia elektryczne znaczących formatów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

Kiedy zlecasz transport wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o odpowiednie zabezpieczenie wyposażenia. W momencie, kiedy musisz przetransportować wyposażenie AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby ustrzec się uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po produkcie.

Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, wypada zdemontować i popakować odrębnie. W momencie transportu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a kanty lodówki chronimy styropianem. Sprzęty pokaźne przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

Koszt transportu AGD zależy szczególnie od wielkości, masy i uszkodzenia wyposażenia AGD. Innym bodźcem mającym wpływ na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.