(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-29 07:34

Washer and dryer (Nr 2642448)

Washer and dryer

Długość [m]:

42

Szerokość [m]:

27

Wysokość [m]:

47

Waga w kg (łączna):

7.50

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 4765.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli produkty dla domu możemy skwalifikować na 2 gatunki: urządzenia elektryczne większych gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Kiedy zlecasz transport sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o odpowiednie zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, gdy chcesz przetransportować produkty AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby ustrzec się zniszczeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Zamrażarki trzeba rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada wyciągnąć i spakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, wagi i uszkodzenia produktu AGD. Innym bodźcem oddziaływującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy niecałe 100 złotych. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 PLN.

Adres i termin nadania

Woonsocket, 02895, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lake Elsinore, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny