(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-04-30 16:47

wc w częściach

(Nr 2647468)
wc w częściach

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

kantówki w paczkach taśmowane

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1794.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, terminu przewozu oraz odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią platformę, na której umieszcza się mniejsze rzeczy lub opakowania. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się meble, szkło, materiały budowlane (takie jak farby, kamień itd.), drzwi jak również artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym oraz zapełnia jedynie część przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu transportu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – zwłaszcza w przypadku transportu ładunków w postaci płynu i ładunków sypkich. W kontenerach można również transportować towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Korczyna, 38-420, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mignerette, 45490, Francja

Termin elastyczny