(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Wędzarnia (Nr 5405194)

Wędzarnia

Długość [m]:

2.50

Szerokość [m]:

1.00

Wysokość [m]:

2.30

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 574.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Ruda Maleniecka

12 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

6 gru 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Transport narzędzi ogrodowych nie dotyczy jedynie grabi czy grilli ogrodowych. Myśląc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, kompostowników, pomp wodnych, opielaczy czy też przewóz ław, fontann. Są to z reguły wielkie elementy jak i są stosunkowo ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować praktycznie rzecz biorąc każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt ogrodowy najczęściej nie jest upakowany w skrzyniach, z tego powodu warto go dobrze osłonić. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przesuwał się i nie uszkodził oraz nie uszkodził innych przedmiotów transportowanych w aucie, czy też nie zarysował samego pojazdu transportującego.

Kiedy posiadany sprzęt do ogrodu jest odpowiednio wielki, że nie możemy samodzielnie go przewieźć, wtedy warto udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. Aby zlecić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie transportowej podając: trasę, wielkość sprzętu, wagę, jak również liczbę przedmiotów którą chcemy przewieźć. Czym szczegółowiej przedstawimy taką przesyłkę tym przewoźnicy precyzyjniej podadzą cenę transportu. Cena przewozu sprzętu ogrodowego zazwyczaj zależy od odległości do pokonania oraz wielkości przesyłki. Często po zgłoszeniu przesyłki w portalu, wystarczy odczekać kilka chwil, aby pojawiły się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest wstrzymać się chodź jeden dzień, żeby uzbierać pełną bazę wycen od firm transportowych. Wtedy pozostaje tylko wyłonić zlecenie najkorzystniejszego przewozu sprzętu ogrodowego według nas.