(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-01-26 08:46

Węgiel

(Nr 2322416)
Węgiel

Waga w kg (łączna):

25000.00

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 23.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2018, 09:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-02-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować około 32 tony.

    Aby dostać ciekawą ofertę dla transportu na wywrotce, należy wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport samochodem wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 zł taniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Koło, 78-100, Polska

26 sty 2018

Adres i termin dostawy

Sompolno, Polska

29 sty 2018