(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-01-26 08:46

Węgiel

(Nr 2322416)
Węgiel

Waga w kg (łączna):

25000.00

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 23.00 km

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować około 32 tony.

    Aby dostać ciekawą ofertę dla transportu na wywrotce, należy wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport samochodem wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 zł taniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Koło, 78-100, Polska

26 sty 2018

Adres i termin dostawy

Sompolno, 62-610, Polska

29 sty 2018