węgiel 100 ton (Nr 7782065)

węgiel 100 ton
Waga
węgiel 100 ton
10000 kg
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
10000 kg
Dystans
162 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Piórkowo

1 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Giżycko

31 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport wywrotką

        Jeżeli szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest transport samochodem - wywrotką.

            Samochód - wywrotka to model samochodu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować około 32 tony.

            Aby dostać najlepszą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, należy wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.

            Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 zł taniej, niż normalna opłata.