(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-07-24 20:34

Weintanks Edelstahl

(Nr 3008164)

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

45.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

350

Dystans: 692.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz maszyn i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi prawidłowo osłonić sprzęt, żeby ustrzec się uszkodzeń, rys jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport maszyn i sprzętu są spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu jest zależna zazwyczaj od wielkości jak i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do punktu rozładunku. W większości przypadkach przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych koncesji jak i profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn i sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu na 1 km przy trasie nasz kraj – UK jest wydatkiem około 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował średnio 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn płacimy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Gössenheim, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Eichberg-Trautenburg, Austria

Termin elastyczny