(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-05-24 09:14

Wentylator (Nr 2743664)

Wentylator

Długość [m]:

0.2

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

7.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 944.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń i sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna porządnie zabezpieczyć maszynę, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, zarysowań jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz maszyn i sprzętu są spawarki, młoty, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

    Cena transportu maszyn lub sprzętu jest uzależniona często od gabarytu jak i ciężaru maszyny oraz od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Nierzadko transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych uprawień oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

    Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt transportu maszyn i sprzętu za 1 kilometr na trasie nasz kraj – Anglia kosztuje 0,70 PLN. Przykładowo, transport spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował blisko 0,23 zł/km. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń będzie kosztował blisko 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Ruda Śląska, 41-700, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Salzbergen, 48499, Niemcy

25 maj 2018